Новини з 1996 року

Кременчуцький виконком знову переплатив за зрізані квіти. Торгуватися - корона впаде?

Валерія Макряшина 22 листопад 2019 12:35 859 0

До меморіальних заходів, які відбувалися в Кременчуці сьогодні зранку на вул. Бетонній і відбудуться завтра, 22 листопада, біля стенда "Героям Небесної сотні", Кременчуцький виконавчий комітет традиційно закупляв квіткову продукцію, щоб роздати її в руки не тільки запрошеним чиновникам, а й усім, хто прийде згадати і вшанувати пам'ять загиблих на Сході воїнів та померлих під час Голодомору громадян...

І все б нічого, але є "але". Не будемо торкатися теми покладання квітів - це святе. Мова піде про самі квіточки, які виконком сьогодні зранку замовив у вже "перевіреного" ФОПа Лариси Шамрай. Про це повідомляється на відкритому порталі Prozorro.

Так, кременчуцький виконком придбав 298 гвоздик на загальну суму 4 467 гривень, тобто 15 гривень за одну, і 223 зрізаних червоних троянд, кожна вартістю 44,99 гривень. Загальна ж вартість зрізаних троянд становить 10 033 гривень.

І варто зазначити, що ціна на гвоздики більш-менш нормальна, та ціна за одну троянду, яка зрештою просто засохне, але встигне промайнути перед камерою, дещо завищена. Бо на ринку можна таку ж червону троянду замовити за 20-30 гривень, а якщо оптом, то ще дешевше.

 

Але нашому виконкому розбиратися, моніторити ціни на інтернет-майданчиках і тим більше торгуватися з уже перевіреним ФОПом - корона впаде. І додамо, що це вже не вперше наші чиновники замовляють троянди вартістю 45 гривень за штуку...

 

Читайте також: Щоб нікого не образити. Кременчуцький виконком закупив квіти до свята одразу у двох ФОПів

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 232 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 192 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 405 0