Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ «УКРОП» БОРОТИМЕТЬСЯ ЗА МІСЦЯ В МЕРІЇ З ПЛАЦДАРМОМ НА МОЛОДІЖНОМУ

Олександр Курилов 23 вересня 2015 17:33 1083 0

Кременчуцькі партійці з «Укропу» висунули на посаду кандидата в міські голови Кременчука депутата Автозаводської райради Оксану Піддубну та ще 42 кандидатів у депутати міської ради.

Окремо партійці висунули у повному обсязі – 12 осіб кандидатами в депутати обласної ради й серед останніх – керівник профспілкового комітету ПАТ "Укртатнафта"  Василь Хоменко.

Це сьогодні у місті відбулися партійні збори «Укропу», на яких було оголошено увесь список кандидатів.

Про що варто додати – представники «Укропу», зрозуміло, що не всі, депутатами міськради стануть.

 Для такого прориву на зборах висунуто доволі відомих людей з ПАТ «Укртатнафта», зразка головного лікаря медичної частини й не лише його, та відомих представників ПАТ «Полтаваобленерго».

Останнє ж потрібно не стільки партії, як самому виробництву – депутати від «Укропу» зупинятимуть, якщо все-таки пройдуть у міську раду, наміри мерії підвищити нафтопереробникам вартість землі, чи підвищуватимуть ціни за воду для Кременчуцької ТЕЦ.

У підсумку ж, як на автора, у місті буде відновлено баланс між представниками підприємств та базарно-пивбарного бізнесу, який чотири роки поспіль  у Кременчуці було порушено на користь останніх.

Єдине запитання тут, на яке немає відповіді, – де в цій війні, яка запалає на тому ж Молодіжному між різними категоріями бізнесу, інтереси простих кременчужан?

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись