Новини з 1996 року

Кременчуцький центр зайнятості не знає, що місту потрібні медики

Валерія Макряшина 17 грудня 2018 16:36 1701 0

Наскільки укомплектований штат медиків у наших кременчуцьких комунальних медичних закладах? Це вирішив з'ясувати місцевий мешканець і громадський діяч (ГО "Неподільна Україна") Артем Марченко, надіславши відповідний запит до Кременчуцького управління охорони здоров'я. 

Відповідь від чиновників не змусила довго чекати. Виявилося, що вакантних посад у місцевих закладах охорони здоров'я вистачає. 
 


для збільшення натисніть на зображення
 

Втім чомусь ці дані є, ймовірно, такою собі таємницею начальника міського управління охорони здоров'я Максима Середи, бо, наприклад, у Кременчуцькому центрі зайнятості про таку кількість вакантних посад зовсім не чули. За словами юриста Центру зайнятості, в них майже немає вільних вакансій на роботу в комунальні лікарні міста (одна-дві максимум, а то й зовсім немає). Тобто виходить, що медзаклади просто не подають інформацію до Центру зайнятості щодо наявності вакантних місць. 

"У нас немає важелів впливу на лікарні міста в порядку надання ними інформації до Центру зайнятості про наявність вільних вакансій..." - запевнив юрист ЦЗ Артема Марченка, який після отримання листа з виконавчого комітету засумнівався, що про таку кількість необхідних спеціалістів у лікарнях у курсі в самому центрі з пошуку роботи. Варто згадати ситуацію з дитячими оториноларингологами. 

А в міському центрі зайнятості й правда нічого не знають офіційно. Кому це вигідно - питання. Єдине, що відомо, - при такому ставленні до спеціалістів медичної ланки, про явну нестачу яких у лікарнях замовчують, дорога їм за кордон, бо, на відміну від Кременчука, про потрібні кадри там не мовчать. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1292 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1964 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2520 0