Новини з 1996 року

Кременчуцький табір "Зоряний" закуповує картоплю на 450 тисяч гривень. На карантинний сезон?

Валерія Макряшина 10 квітня 2020 11:35 961 0

Міський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" закупляє продукти на сезон літнього відпочинку дітлахів. Якщо такий взагалі буде, зважаючи на нинішню ситуацію. Ніхто з керівництва дитячого табору не вважає, що сезон під загрозою зриву. Натомість вони продовжують активно до нього готуватися. 

Так, на сайті відкритих закупівель Prozorro сьогодні, 10 квітня, на замовлення комунального закладу - табору "Зоряний" відбудеться аукціон, у результаті якого буде обрано переможця з поставки в табір картоплі як врожаю 2019 року, так і врожаю 2020.

Початкова ціна, за яку табір, хоче придбати святу бульбу, - 450 тисяч гривень. І це, до речі, більше половини від вартості такого потрібного для медичних закладів нашого міста апарата ШВЛ тощо. Але для табору "Зоряного", імовірно, проблеми медиків міста Кременчука не є першочерговими, адже для цього в місті є підприємці та благодійники. 

 

Читайте також:  Із карантину - відразу в табір "Зоряний"? Дітям уже замовили футболки майже за 200 тисяч гривень

 

Як зазначено в тендерній документації, всього заклад планує закупити 5 000 кг картоплі врожаю минулого року і 15 000 кг продовольчої картоплі врожаю вже цього 2020 року. Сама ж поставка товару передбачена в строк з 25 травня до 21 вересня окремими партіями. 

А ось чи відкриється сезон і чи прийме табір діток - наразі невідомо. Бо тоді як в Україні закінчення карантину планують у травні, в сусідніх країнах пік захворювання на коронавірус прогнозують у середині червня. Висновки робіть самі.

 

Читайте також: Казус із картопелькою по 47 нічого не навчив? У кременчуцький табір "Зоряний" купили "золотий" цукор

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 227 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 187 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 396 0