Новини з 1996 року

Кременчуцький табір "Зоряний" і бенкет під час епідемії, або Як злити пів мільйона гривень

Валерія Макряшина 19 травня 2020 11:20 1700 0

Як раніше повідомили в Міністерстві освіти і науки України, кожен із засновників дитячих позаміських таборів має право самостійно вирішувати, працюватимуть дитячі табори чи ні. Наші кременчуцькі чиновники, ймовірно, свій вибір зробили ще до карантину і вирішили, що кременчуцькі дітлахи у табір таки поїдуть, хоч і в масках, хоч і з літрами антисептиків. 

Як "Програма Плюс" писала раніше, "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" уже майже готовий приймати дітей, хоч і бажаючих у цьому році буде в рази менше, ніж минулоріч. 

Але навіть це не привід стримувати керівництву табору свої апетити, тим паче, що кошти ж з міського бюджету вже були виділені. Тож картоплею двох сортів, круасанчиками та футболочками модними і з принтом не обмежилися.

Якщо грати, то по-великому?

Меблі, саме їх наостанок, але ще не факт, замовило керівництво дитячого табору "Зоряний". Відповідна інформація була оприлюднена на сайті відкритих закупівель Prozorro. Згідно з документацією, у заклад було замовлено 411 штук меблів. Ідеться про ліжка, в тому числі двоярусні з тумбочкою та шкафчиками поряд, шафу для одягу тощо (ескіз представлено під головним фото)

За все це керівництво дитячого табору пропонувало спочатку 745 тисяч гривень, але у результаті торгів сума за товар була зменшена на 21,71% - до 583 тисячі 280 гривень. Переміг у аукціоні ФОП з Дніпропетровської області, з міста Кривий Ріг - Мормуль Олексій Ігоревич, який цю суму запропонував і вона була меншою, ніж у конкурентів. 

Варто зазначити, що це вже друга угода цього підприємця з нашим позаміським табором. У травні минулого року він вже поставляв у заклад меблі (131 одиницю), отримавши за це 284 тисячі 950 гривень.

Крім меблів, дитячий табір "Зоряний" купив новий пекарський пароконвектомат, але не простий, а 10-рівневий із комплектом дек для випікання. За нього він готовий заплатити 86 тисяч 560 гривень ПП "Діана", яке зробило більшу знижку.  

І, ймовірно, це не остання закупівля дитячого табору, бо до першої зміни, якщо така буде,  ще є час. 

 

Матеріали по темі:

Як дають, то бери? Пустий кременчуцький табір "Зоряний" закуповує печиво та круасанчики

Кременчуцький табір "Зоряний" закуповує картоплю на 450 тисяч гривень. На карантинний сезон?

Із карантину - відразу в табір "Зоряний"? Дітям уже замовили футболки майже за 200 тисяч гривень

Казус із картопелькою по 47 нічого не навчив? У кременчуцький табір "Зоряний" купили "золотий" цукор

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0