Кременчуцький спортсмен Дмитро Бойко завоював "срібло" на чемпіонаті з пауерліфтингу

Андрій Михайленко 21 вересня 2016 12:43 302 0

Для кременчуцького спортсмена це були перші змагання.

Сам же чемпіонат у вигляді тижневого марафону стартував 18 вересня 2016 року в Полтаві.

На чемпіонаті налічувалось більше ніж 350 спортсменів з усіх областей України та всіх вікових груп.

Головною подією другого дня змагань для Кременчука став виступ спортсмена спортивного клубу «ТИТАН», кандидата у майстри спорту України Бойка Дмитра, який є представником збірної Полтавської області та тренується під керівництвом тренера Крамаренка Владислава.

Виступав Дмитро у ваговій категорії до 66 кг серед юнаків.

Зібравши у важкій боротьбі суму 472.5 кг (165+110+197,5) у трьох вправах, кременчужанин почесно зайняв друге місце та здобув срібну медаль чемпіонату України для свого міста і команди.