Новини з 1996 року

Кременчуцький сморід вже в печінках. На черговий мітинг збираються 15 серпня. Наші розмови

Марина Баніт 11 серпня 2017 09:09 539 0

Про це на своїй сторінці у ФБ заявляє кременчужанка:

"Ну що це димить? Смердить якимось дустом, димом - гидота... В горлі пече! Вирішили задушити? Лесі Українки - дихати неможливо! Де іще є такий сморід?"

А через невеликий проміжок часу доповнює:

Сморід уже інший! Бензин+газ. Та скільки ж можна????!!!!

І дійсно, кременчужани у різних кінцях міста відчувають різні запахи. Сморід мутує відповідно до того, яке з підприємств робить викиди поблизу. А в Кременчуці жодне підприємство не використовує фільтри у повному обсязі на всьому виробництві для зменшення викидів.

З цього приводу вже не могли мовчати активісти групи "За чистий Кременчук", які оголосили збори наступного вівторка:

«Кременчужани! Останній час рівень шкідливих викидів перейшов усі межі. Від забрудненого та вонючого повітря страждають усі райони Кременчука. Влада проблеми не вирішує. Дивні опитування теж жодного результату не принесуть. Так далі продовжуватись не може. Громадський рух "За чистий Кременчук" пропонує зустрітися громадянам для обговорення даної місцевої проблеми з владою, з'ясування її наявності, причини відсутності рішення, а також чіткі плани та терміни повного вирішення владою міста питання з понаднормовим забрудненням повітря у м. Кременчуці. Місце зустрічі - площа Перемоги. Дата та час: 15.08.2017, о 19:00».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись