Новини з 1996 року

Кременчуцький педагогічний коледж оновлює ландшафт - купляє багаторічні кущі, щоб радували око

Валерія Макряшина 12 листопад 2020 13:20 399 0

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка, напевно, один із небагатьох закладів у місті, який замовляє розсадницьку продукцію не в наближеного до нинішньої влади підрядника-експосадовця. Але не це тема сьогоднішньої публікації. 

Згідно з оприлюдненою на платформі закупівель Prozorro інформацією, керівництво педагогічного коледжу сьогодні, 12 листопада, уклало два договори з різними ФОПами на придбання дерев і багаторічних кущів на загальну суму 39 тисяч 140 гривень.

Так, у підприємця, щоправда, основна діяльність якого - оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів, купили 90 шт. рослин тису та три вічнозелені кущі самшиту.

У документації вказано, що це найпопулярніші рослини, які використовуються для озеленення в ландшафтному дизайні.

"Тіневитривалий та теплолюбний вічнозелений кущ родини самшитових використовується для озеленення в ландшафтному дизайні", - йдеться в тексті замовлення.

Таким чином, за свій вічнозелений товар, який після висаджування радуватиме око студентів педколеджу та його працівників (принаймні на це сподівається замовник), підприємець отримав 17 тисяч 460 гривень

Також для краси Кременчуцький педколедж замовив 52 штуки зеленого ялівця виду Пфітцера (середнього "зросту") з назвою "Saybrook Gold" (С7). Він коштував замовнику трохи дорожче - 21 680 гривень. Тобто вартість одного куща, який росте багато років і не в'яне, - 417 гривень. 

"Зелений густий і розлогий чагарник, досягає 0,7 у висоту і 1-2 м в ширину. Річний приріст - близько 15 см. Пагони відігнуті й утворюють каскади, що спадають до землі. Колір молодої хвої яскраво-жовтий, старші гілки з яскраво-зеленою хвоєю всередині. Взимку жовтий приріст стає мідно-жовтим. Морозостійкий. Підходить для будь-якого незаболоченого грунту", - так описується ялівець у тендерній документації, який поставить у навчальний заклад ФОП із Дніпропетровської області.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1150 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2149 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2767 0