Новини з 1996 року

Кременчуцький ОМВК втричі перевиконав план з набору офіцерів на службу за контрактом

Віктор Крук 11 травня 2016 15:15 742 0

Головна причина успіху – збільшення грошового забезпечення військовослужбовців.

Про це редакції повідомив військовий комісар Кременчука підполковник Роман Сушко. За його словами, на перше півріччя військкомат мав укласти контракти з 9 офіцерами запасу, а на сьогоднішній день є 28 бажаючих, більша частина яких уже відправилася у навчальні центри та військові частини.
Щодо набору солдатів і сержантів – ситуація трохи гірша. Проте є ще близько 50-ти запасників, які хочуть піти на військову службу по мобілізації. Вони очікують прийняття Указу Президента України про оголошення сьомої хвилі часткової мобілізації.
За словами військового комісара, багатьом бажаючим потрапити в армію доводиться  відмовляти, бо вони не підходять за станом здоров’я або мають судимість.
«Після значного підвищення грошового забезпечення у Збройних Силах кількість бажаючих піти на військову службу значно зросла. Якщо торік солдат отримував від 2,5 тис. грн., а офіцер – 4-5 тисяч, то тепер зарплата солдата починається від 7 тисяч гривень, а офіцера - від 9-ти тисяч. Залежності від стажу, звання та посади ці цифри можуть бути значно вищими. А в зоні АТО йде додаткова надбавка. Отже, це гідна платня для чоловіка, і я запрошую кременчужан скористатися такою можливістю та послужити Україні», - пояснив Роман Сушко.

Теги: 2375

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1963 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2515 0