Новини з 1996 року

Кременчуцький нардеп Шаповалов виступив з законотворчістю. ЗНОВУ БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО

Олександр Курилов 21 грудня 2015 13:07 1056 0

Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов оприлюднив чергову законодавчу ініціативу. Цього разу мова йде про законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування місцевих бюджетів та сприяння інвестиціям.

Зміст законопроекту – народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов разом зі своїми колегами з групи «Воля народу» пропонує зараховувати до податків місцевих бюджетів 30 відсотків з прибутку підприємств. Проектом пропонується зарахування 30 відсотків податку на прибуток підприємств до складу загального фонду бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, - зазначено у пояснювальній записці. Відомо також, що новий законопроект стосується цьогорічного бюджету, який буде прийнято без нинішньої депутатської ініціативи кременчуцького нардепа.

Причина – бюджет уже складено, а новий законопроект Юрія Шаповалова зареєстровано  17 грудня, коли всі розрахунки для тих же місцевих бюджетів уже давно завершено.  

Про що слід сказати – в матеріалах комісій ВР немає планів розглянути цей законопроект, який, вочевидь, залишиться просто на папері, як спогади про законотворчість кременчуцького нардепа.

До речі, це не перший законопроект, який кременчуцький депутат робить  спеціально для шухляди, або для кошика зі сміттям. У його активі є ще один такий же.

Мова про «Проект Постанови про призупинення будівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату на території Кременчуцького району Полтавської області», який був розглянутий  у серпні на засіданні п’яти комітетів парламенту, але далі цей законопроект просто щез із розгляду.

Вочевидь, нову ініціативу, з якою виступив наш нардеп,  очікує така ж сама сумна доля.

Про що слід додати – існуюча система оплати праці наших нардепів не враховує їхньої законотворчості. Вони можуть складати нерозумні  законопроекти, можуть  взагалі нічого не робити. За це їм розмір премій ніхто не зменшує. Єдиний результат від такого – це рівень нашого життя, який невпинно погіршується.  

 

Теги: ЗаконотворчістьЮрій Шаповалов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2893 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3366 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3813 0