Новини з 1996 року

Кременчуцький нардеп Шаповалов не підтримав Автокефалії Української православної церкви. Чому?

Олександр Курилов 19 квітня 2018 15:38 801 0

Народний депутат України й колишній представник фракції Партії регіонів у Верховній Раді, представник  Кременчука Юрій Шаповалов не підтримує створення Української Православної церкви.

Це Верховна Рада України сьогодні й голосування по одному з найбільш важливих питань, що раніше роз’єднували Україну на різні частини. Мова про Постанову про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

За цим Томосом церква в Україні буде відділена від Російської, як це є в усіх інших країнах, де ніколи не буває релігійних конфліктів.

Сама постанова прийнята  268 голосами за. Проти такого – Опозиційний блок та фракція,  у яку входить наш нардеп Шаповалов і назва якої «Відродження».

Щодо нашого нардепа, то Юрій Шаповалов у нас, як завжди,  ніколи не голосує за питання підтримки України, тож наш нардеп участі в голосуванні не брав і свою картку витяг, аби бути відсутнім.

І слід подякувати нашому нардепу за його позицію – все-таки бути проти країни, в якій ти живеш і в якій живе твоя родина, – потрібно мати якусь  мужність, аби відверто показувати  свою ненависть до миру і небажання зупинити всі релігійні конфлікти.

Єдине тут питання до самого Шаповалова – чому він знущається над собою і живе в країні,  громадян якої він не підтримує і яку, м’яко кажучи,  не вважає своєю?

У нас відкриті кордони, а нардепи потрібні не тільки в Кременчуці, але в тому ж Воронежі чи Саратові.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1957 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2506 0