Новини з 1996 року

Кременчуцький музей авіації і космонавтики будуть обслуговувати 6-ть працівників за бюджетні кошти

Віктор Крук 15 червня 2016 11:15 1062 1

Став відомий штатний розпис комунального закладу культури «Кременчуцький музей історії авіації і космонавтики», який планують створити. Відповідний проект рішення розміщений на сайті Кременчуцької міської ради.

У музеї, який раніше перебував на балансі громадської організації, а тепер передається в комунальну власність і буде утримуватися за рахунок міського бюджету, передбачені посади директора, бухгалтера, наукового співробітника, молодшого наукового співробітника, музейного доглядача та прибиральниці. Усього – 6 працівників. За поясненням керівника управління культури і туризму міськвиконкому Володимира Кондрашова, зробити музей авіації і космонавтики у вигляді філії чи окремої зали Кременчуцького краєзнавчого музею неможливо через різну концепцію роботи. Тобто саме через «концепцію» кременчужанам доведеться утримувати ще одного директора та бухгалтера комунального закладу. Чи можна якось змінити цю «концепцію», щоб зекономити бюджетні кошти чиновник мерії не пояснив.

У проекті рішення доручається управлінню культури і туризму спільно з фінансовим управлінням міськвиконкому передбачити фінансові витрати на утримання новоствореного комунального закладу культури «Кременчуцький музей історії авіації і космонавтики». Сума цих витрат не оголошується. Контролювати процес створення і фінансування музею космонавтики буде віце-мер Руслан Проценко.

Як сказано у проекті рішення, створюється музей «з метою висвітлення авіаційної історії міста періоду ХХ століття, увічнення пам’яті про видатних авіаторів, учених, конструкторів, організаторів та спеціалістів у галузі повітроплавання, авіації, ракетобудування і космонавтики, життя і діяльність яких пов’язані з м. Кременчуком та Полтавщиною, а також широкої пропаганди музейними засобами історичних знань у цій галузі».

 

Теги: Кременчуцький музей авіації космонавтики

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Олена 12.12.2017 13:20

Всім доброго дня! Допоможіть, будь ласочка, знайти подругу дитинства. Ірина, приблизно 44 роки (приблизно 1973 р.н.), волосся русяве, очи сірі. Ще в 90-х роках жила разом з батьками та братом. Батько льотчик! У 90-х я її бачила, як вона продавала книжки разом з батьком. У неї була зачіска каре. Через якийсь час вона вийшла заміж за курсанта льотного училища в Кременчузі, народила дитину та жила в районі Молодіжний. Будь ласка, хто знає знайому по опису жінку такого віку, повідомте нас. Дякую.

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2400 0