Новини з 1996 року

Кременчуцький льотний коледж отримає додаток - «поліцейський». Візит міністра Авакова – підсумки

Олександр Курилов 26 вересня 2018 13:25 1465 0

Міністерство внутрішніх справ України оприлюднило результати вчорашнього неафішованого перебування свого міністра Арсена Авакова в Кременчуці.

Повідомляється, що міністр не обговорював стан справ з розвитком злочинності, вибухової торгівлі наркотиками. Також він нічого не говорив з теми налагодження стосунків між громадянами та правоохоронцями, аби люди, зокрема мешканці Кременчука, Полтавщини… мали хоч якусь надію, що ось їх було пограбовано на вулиці й правоохоронці злочинців знайдуть.

Натомість міністр МВС у Кременчуці, де працює єдиний в Україні навчальний заклад з підготовки пілотів вертольотів, саме про гелікоптери під час учорашнього візиту й розмовляв.

Про це в повідомленні прес-служби МВС зазначено так:

«Пілотів для системи авіаційної безпеки МВС будуть готувати в Кременчуцькому льотному коледжі. Про це 25 вересня, відвідуючи навчальний заклад, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Кременчуцький льотний коледж стане основною базою для підготовки пілотів технічного та сервісного персоналу системи авіаційної безпеки МВС. Крім цього, наші фахівці проходитимуть курси спеціального навчання у Франції на базі освітніх центрів «Airbus Helicopters». Ми отримаємо якісно новий рівень фахівців, які виконуватимуть завдання з аеромедичної евакуації, пошуково-рятувальних операцій, поліцейського компоненту та захист державного кордону», - сказав Арсен Аваков.

Він додав, що перша група пілотів уже проходить навчання у Франції».

Інше, що є в планах міністра, – передача Кременчуцького льотного коледжу урядовим рішенням з Міносвіти  до системи навчальних закладів МВС.

Наскільки це правильно – передавати льотний коледж з одного відомства в інше - на це запитання поки що немає відповіді.

Сьогодні  Кременчуцький льотний коледж є підрозділом дуже серйозного Національного авіаційного університету,  в якому навчаються не лише українські, але й іноземні студенти теж.

Тож яким буде перехід Кременчуцького льотного коледжу з однієї системи в іншу – ще побачимо.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 512 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 989 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3499 0