Новини з 1996 року

Кременчуцький лікеро-горілчаний завод повернули до державної власності

Іона Харченко 13 березня 2019 09:45 373 0

Завдяки вжитим заходам органів прокуратури Полтавської області з незаконної оренди до державної власності повернули «Кременчуцький лікеро-горілчаний завод» вартістю понад п’ять мільйонів гривень.

Ще у 2001 році Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській області надало в оренду товариству цілісний майновий комплекс Державного підприємства «Кременчуцький лікеро-горілчаний завод» вартістю понад п’ять мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Строк дії договору оренди закінчився у 2016 році. Але орендар не повернув майно орендодавцю. Крім того, товариство протягом тривалого часу не сплачувало орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 270 тисяч гривень (з урахуванням пені).

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами зобов’язати товариство сплатити до державного бюджету України заборгованість з орендної плати, а також повернути державі цілісний майновий комплекс «Кременчуцький лікеро-горілчаний завод» вартістю понад п’ять мільйонів гривень.

Позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі.

У березні 2019 року вказане рішення суду фактично виконано, майновий комплекс, який розташований на земельній ділянці площею понад два гектари в межах Кременчука, повернули в державну власність.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 52 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 787 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 845 0