Новини з 1996 року

Кременчуцький краєзнавчий музей відновив свою роботу після карантину. ФОТО

pplus 26 січня 2021 15:50 197 0

З понеділка, 25 січня, в усій Україні закінчився так званий локдаун – період посилених карантинних обмежень. Повернулися до «помаранчевого» режиму роботи заклади культури, розваг, сфери надання послуг тощо.

Містяни знову можуть спланувати своє дозвілля, бо відкрилися всі кафе та ресторани. Бібліотеки видають книжки, в кінотеатрах показують фільми, а на ковзанці відновлене масове катання. Не обійшло послаблення обмежень і Кременчуцький краєзнавчий музей.

У музеї знаходяться дванадцять залів, два з яких — виставкові. Наразі лише вони й працюють після реставрації, але подивитися є на що. Завдяки великому спектру експонатів, розміщених лише на першому поверсі, працівникам музею вдалося висвітлити геологічну історію Кременчуцького району, його флору та фауну, ще й умістити речі з дореволюційного періоду та часів Другої світової війни.

Здебільшого експонати пов’язані з історією міста. Наприклад, розміщені стенди з інформацією про життя кременчужан ХІХ століття, туалетне приладдя та жіночі прикраси першої половини XX ст. Можна навіть побачити кістки печерних тварин і зуби акул.