Новини з 1996 року

Кременчуцький комунальний «Талібан». МІСЬКВИКОНКОМ КРЕМЕНЧУКА – ЗА СТВОРЕННЯ. ПРАВООХОРОНЦІ ПРОТИ…

Олександр Курилов 28 серпня 2015 10:58 668 0

Кременчуцька міська влада ініціює створення у місті спеціальної комунальної дружини, представники якої могли б ходити по гаражних кооперативах та шукати в них підпільні пункти зі збору металобрухту. Відповідну пропозицію оприлюднив сьогодні перший заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник.

Зміст проблеми – намагання зупинити «епідемію» крадіжок металевих кришок каналізаційних люків та решіток, яка нині триває у Кременчуці.

Відомо також, що саму проблему вирішують або намагаються вирішити. В тому ж місцевому відділенні «Укртелекому», де від крадіжок потерпають найбільше, налагодили виробництво кришок каналізаційних люків з бетону. Однак ставити такі можна лише на тротуарах. З дорогами, де бетонні кришки розсипаються під колесами, ніхто не ризикує.

«Ми можемо створити спеціальні народні дружини, представники яких перевірятимуть гаражні кооперативи, в яких, можливо, знаходяться пункти прийому металобрухту, до яких несуть каналізаційні решітки», - зазначив перший віце-мер.

Гірше, однак, що у міській міліції створення таких комунальних дружин не підтримують.

Свою пропозицію Віктор Калашник озвучив на апаратній нараді сьогодні двічі, але щоразу відповідь представника міліції була однозначною. Громадяни можуть телефонувати за номером 102 й у міському відділі міліції за інформацію про підпільні пункти збору металобрухту в гаражних кооперативах будуть вдячні.

Єдине запитання, на яке відповідь ніхто не оприлюднив, – як пересічному кременчужанину відрізнити підпільний пункт збору металобрухту від легального?

Теги: металобрухт

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись