Новини з 1996 року

Кременчуцький колегіум № 25 сьогодні гостинно відчинив свої двері для 120 першокласників. ФОТО

Едера Бедьо 01 вересня 2016 11:20 1798 0

Сьогодні  тисячі кременчуцьких школярів після літніх канікул повернулися до своїх навчальних закладів. Зібралася разом цього дня на урочистій лінійці, щоб відзначити День знань, і дружна родина Кременчуцького колегіуму №25. Цього року навчальний заклад гостинно відчинив свої двері для 120 першокласників, які відсьогодні зробили перший крок у Країну Знань. 

Директор колегіуму Тетяна Москалик привітала увесь колектив навчального закладу з новим 2016-2017 навчальним роком.

Уже стало доброю традицією, що першокласники приходять на урочисту лінійку з квітами та рослинами, символами України – чорнобривцями та калиною. З напутніми словами до нових членів родини 25-го колегіуму звернулися перша вчителька та представник батьківського колективу. Як символ щасливого майбутнього, діти випустили в небо повітряні кульки-сонечка, які відтепер осяюватимуть їхню дорогу у Країні Знань. А майбутні випускники, одинадцятикласники, передали маленьким школярикам короваї.

Право дати перший дзвоник було надано учням випускного 11-го класу, а першокласники разом із ними голосно дзвонили у маленькі дзвоники. Після чого вони пройшли до навчального закладу через  символічну жовто-блакитну веселку - символ їхнього щасливого майбутнього.

 

 

 

Фото: прес-служба міськвиконкому

 

Теги: Життя КременчукаСвятаОсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись