Кременчуцький кікбоксер завоював золото та срібло на Міжнародну турнірі з кікбоксингу ISKA у Німеччині

Альбіна Козлова 02 грудня 2018 11:09 57 0

Наприкінці листопада в Німеччині відбувся міжнародний турнір з кікбоксингу ISKA GERMANY OPEN 2018, у якому брали участь 453 спортсмени з 14 країн.

Захищав честь України у ваговій категорії 73 кг кременчуцький кікбоксер, майстер спорту України  міжнародного класу, вихованець СК "Гермес" - Андреєв Вячеслав.

Вячеслав бився у двох категоріях К-1 та К-1 лайт. За один день кременчужанин провів 7 поєдинків, з них 6 виграв та отримав золоту медаль у розділі  К-1 лайт і, поступившись першістю німцю в розділі К-1 виборов срібну медаль.

Загалом збірна команда України з кікбоксингу ISKA зайняла друге середньокомандне місце в рейтингу, завоювавши 32 золоті, 16 срібних та 14 бронзових медалей. Вітаємо наших спортсменів!