Новини з 1996 року

Кременчуцький депутат Юрій Шаповалов потрапив на дошку безсовісних Центру протидії корупції

Валерія Макряшина 28 грудня 2019 12:30 1158 0

Не наївся - дайте ще! Депутат від Кременчука Юрій Шаповалов потрапив у поле зору борців із корупцією, бо, маючи купу грошей, він геть втратив совість.

Справа ось у чому.  Минулого тижня одразу троє колишніх депутатів отримали підозри за те, що брали компенсацію за житло, хоча не потребували цього. 122 нинішніх депутатів забрали компенсацію за оренду житла в листопаді. За законом, вони нічого не порушили. А от з морального боку...

На фото, яке опублікував Центр протидії корупції, чергові 9 нужденних депутатів-мільйонерів, які не посоромилися взяти кілька десятків тисяч гривень за житло й серед них наш... "голодний" нардеп.

Бо, придбавши в жовтні новенький BMW X7 за 3,2 млн грн, а в листопаді купивши приміщення за 3 млн грн, не знайшов пан Шаповалов кошти на оренду житла. Гроші йому за оренду "капнули" з бюджету. 

 

 

 

Крім Юрія Шаповалова, в цьому списку також: 

Владислав Бородін (Слуга Народу): в серпні придбав ЛендКрузер за 1,5 млн грн, дружина декларує заощаджень на $50 тисяч, а от 20 тисяч грн на оренду житла не знайшов.

- Ігор Васильковський (Слуга Народу): у вересні отримав мільйон за продаж корпоративних прав, володіє численною нерухомістю (не в Києві) та автівками, однак перед спокусою отримати 19 тисяч грн за наш із вами рахунок не встояв.

- Геннадій Вацак (За Майбутнє): кондитер-мільйонер із Вінниччини з бездонною декларацією про доходи, який, серед іншого, володіє розкішною Maserati Quattroporte. Ще варто щось додавати? Втім 60 тисяч грн на дорозі не лежать.

- Володимир Гевко (Слуга Народу): бізнесмен із Тернополя задекларував $115 тисяч та 75 тисяч євро лише у вигляді готівки. Кажуть, зараз валюту міняти не дуже вигідно, тому нехай українці 41,6 тисячами грн допоможуть з орендою житла для пана депутата.

- Юрій Заславський (Слуга Народу): бізнесмен із Хмельницького зміг заощадити $200 тисяч та 80 тисяч євро. І що з того? На оренду житла нехай платники податків скидаються.

- Сергій Мінько (За Майбутнє): ексмер Мелітополя має готівкою $150 тисяч, декларує кілька швейцарських годинників, а от мимо 12 тисяч грн із бюджету пройти не зміг.

- Олександр Пономарьов (ОПЗЖ): минулого року прикупив Мерседес за 1 млн грн, тримає під матрацом $545 тисяч і 100 тисяч євро. Та нема дурних витрачати власні гроші на оренду житла, якщо є кошти платників податків.

- Олег Синютка (Європейська Солідарність): дружина - успішна бізнесвумен. Заощадила майже $90 тисяч і 57 тисяч євро. Мовчимо про гривні. Але чоловіку на оренду житла не вистачило все одно.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 114 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 161 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 224 0