Новини з 1996 року

Кременчуцький боксер Віктор Вихрист привіз золоту медаль із Європейських Ігор 2019. ФОТО та ВІДЕО

Іона Харченко 03 липня 2019 13:30 415 0

Сьогодні, 3 липня, в спортивній залі Міського палацу культури відбулася зустріч з кременчуцьким боксером Віктором Вихристом, який виборов золоту медаль на Європейських Іграх 2019.

На зустріч з кременчужанином прийшли спортсмени, представники міської влади та небайдужі містяни, які захотіли привітати його з перемогою та побажати успіхів і нових досягнень.

 

 

Як говорить Віктор Вихрист, на змагання такого рівня він їхав лише з одним бажанням - перемогти. Боксував непогано. На кожен бій налаштовувався, як на останній. Кожен суперник по-своєму був хороший. Фінальний бій - важкий. В останньому раунді боксери зіткнулися головами. Віктор отримав розсічення. Через це суддям довелося зупинити бій, тому що розсічення було дуже серйозне. І вийшло так, що за очками наш спортсмен здобув перемогу.

«До цього часу, знаєте, ейфорія така. Я вірю, що переміг, тому що пройшло вже чотири дні. Але все одно переважає таке одухотворення», – поділився боксер своїми відчуттями від перемоги.

 

 

Віктор Вихрист дивиться свої бої, особливо ті, які були досить важкими. Він їх переглядає, разом з тренером аналізують і намагаються виправляти помилки.

«На даному етапі потрібно відпочити, відновитися трохи, залікувати рани, як-то кажуть, і далі - знову збори, турніри. Будуть ліцензійні турніри – потрібно ґрунтовно до них підійти, підготуватися. На даному етапі дуже важливо завоювати ліцензію на Олімпійські ігри», – розповів кременчужанин про плани на майбутнє.

 

 

Як вважає Віктор Вихрист, найважливішим для досягнення успіху є бажання. Коли є величезна шалене бажання, тоді можливо багато чого досягти насправді. Ну і, звісно, потрібна підтримка. У нього на початковому етапі була величезна підтримка його тренера та сім'ї. Найголовніше - бажання та віра. Вірити в те, що ти робиш, тоді все буде.

«Для мене бокс – це моє життя. Я не те, що не втратив пристрасть, я набуваю з кожним боєм усе більше й більше. Є бажання і просто хочу перемагати та ставати кращим», – сказав боксер.

 

 

На думку Віктора Вихриста, українському та місцевому боксу не вистачає фанатів серед чиновників і влади, які люблять цей вид спорту, які б допомагали та підтримували максимально. Звісно, є люди-фанати, які трохи допомагають, але їх у країні один-три – цього не вистачить. Адже спортсменів дуже багато та велика конкуренція. Для того, щоб розвивати цей вид спорту в нашій країні, необхідно дуже сильно допомагати. У нас бокс на високому рівні. У нас ентузіазм і боксери, спортсмени дивляться на старших своїх хлопців, таких як: Вася Ломаченко, Олександр Усик, Володимир Кличко, Віталій Кличко, вони на них рівняються та прагнуть бути такими ж.

 

 

«Перебуваючи в Мінську, боксуючи там, склалося таке враження, що я був удома. Нас так вітали, ніби в рідних стінах був. Усі, як свої. Навіть перший бій, коли я боксував з росіянином, начебто спочатку, коли ми виходили, всі вболівали за нього. Коли піднімали руку мені, весь зал кричав, овації були. Я подякував усім, мені було досить приємно. І коли ми прилетіли в аеропорт, нас теж дуже багато людей зустріли. Було дуже приємно. Привітали нас. Було чудово. Дякую», – розповів він про шалену підтримку фанатів.

 

 

Тренер боксера Олександр Ляховий переживав за своїх підопічних, які брали участь у Європейських Іграх 2019. А це його донька – легкоатлетка Ольга Ляхова та боксер Віктор Вихрист.

«Його не треба сильно мотивувати. Він, в принципі, сам себе може вмотивувати, ми просто будуємо будинок по цеглинці, а що виходить - там уже бачимо»,  – сказав тренер про свого підопічного.

Олександр Ляховий вірив у перемогу Віктора. Адже саме з цією метою вони їхали на змагання.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 278 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 385 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 515 0