Новини з 1996 року

Кременчуцький бізнес тоне, міська влада цьому всіляко сприяє. Спецперепустки лише для обраних

Артем Кузьменко 28 квітня 2020 11:50 827 0

Сьогодні, 28 квітня, в Кременчуці під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації пролунало питання від журналістів щодо того, чи планують видавати спецперепустки для працівників підприємств, що працюють у режимі адресної доставки?

“Поки що про підприємства, що забезпечують адресну доставку, мови немає. Вони цим займаються задля заробітку грошей […] Тобто цей бізнес працює, в нього є можливість заробляти гроші”, — сказав мер міста Віталій Малецький, який чомусь вважає, що малий та середній бізнес у Кременчуці процвітає і купається в грошах.

Нагадаємо, зараз право на проїзд у громадському транспорті мають працівники супермаркетів, аптек і бюджетоутворюючих установ, також медики, правоохоронці і органи місцевого самоврядування. Також декому з кременчужан вдалося “виколядувати” перепустки для того, щоб була можливість банально доїхати до лікарні, якщо людина перебуває на лікуванні, або щоб доглядати за родичами.

Натомість малий та середній бізнес знаходиться на такому дні, що вигідніше буде розпустити всіх своїй працівників і працювати самому, щоб виходити хоч у якийсь плюс, що й зробили керівники деяких дрібних підприємств. Сфера краси взагалі під замком, попри те, що ці підприємства готові до більш жорстких обмежень, ніж ті самі супермаркети або аптеки.

 

Читайте також: Мер Кременчука проти малого та середнього бізнесу. Ігнор запиту про відновлення роботи підприємців

 

Але повернемось до перепусток, які трохи збільшили б шанси на виживання бізнесу нашого міста в період карантину. Їх не видаватимуть, що зводить нанівець всі спроби деяких містян заробити копійку на утримання себе та сім’ї. На жаль, бачимо кременчужан у відчаї і без роботи.

Увечері “Програма Плюс” опублікує результати опитування кременчужан. Питання одне: “Чи замовляли ви хоч щось під час карантину?” І вже очевидно, якою буде відповідь, всупереч думці мера.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1350 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2342 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2965 0