Кременчуцький автомобільний завод все ще у лідерах, АЛЕ ВЖЕ НЕНАДОВГО ?
Адміністрація ПАТ «АвтоКрАЗ» оприлюднила статистику виробництва вантажівок у вересні 2015 й за період з січня по вересень 2015 року. Загальний результат - за 9 місяців нинішнього року на підприємстві виготовлено 984 автомобілі та один причеп.
Минулорічні показники виробництва за цей же період – за 9 місяців 2014 року на ПАТ «АвтоКрАЗ» виготовили автомобілів – 894 шт.
Загальний підсумок виробничих зусиль можна порахувати досить легко.
І він такий – у вересні цього року на заводі виготовили 141 вантажівку.
У вересні минулого року, за відкритими статистичними даними, на автозаводі випустили 161 вантажний автомобіль. Загальний зріст обсягів виробництва у % до відповідного періоду минулого року сьогодні – 110,1%.
Але ще місяць тому, за показниками січня-серпня, цей же показник складав 115 відсотків. Тобто бачимо, як починається депресія, яка далі піде по зростаючій.
Загальний же підсумок із заводської статистики – обсяги виробництва зменшуються і вже за даними жовтня ми побачимо зростання у 105 відсотків, за даними листопада – 100, а за даними грудня 2015 року – буде лише 95%.
Втім це лише припущення, яке з дуже великою долею вірогідності станеться. Тим більше, що проблеми кременчуцького автомобільного нині нікому не цікаві.

Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись