Новини з 1996 року

Кременчуцьким таксистам вигадали новий податок — мають щороку платити або отримувати постійні штрафи

Артем Кузьменко 06 серпня 2020 13:15 622 0

У вівторок, 4 серпня, Міністерство інфраструктури України оприлюднило проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення”. З його повним текстом можна ознайомитися за посиланням.

Його створили з єдиною метою — вивести служби таксі України з тіні та поповнювати бюджет за рахунок їхньої діяльності. Відповідно до статистики, яку провели в Міністерстві інфраструктури, 98% таксистів не зареєстровані як ФОП і можуть бути офіційно безробітними.

Що Закон для кременчуцьких таксистів? Для них вигадали новий податок — щороку вони мають платити 3 600 гривень за патент, який дозволяє здійснювати пасажирські перевезення в легкових автомобілях. Якщо ж патрульні зупинять таксі без відповідного патенту, власнику загрожує штраф в розмірі 3 400 гривень.

Враховуючи те, як “схвально” відкликаються кременчужани про служби таксі та окремих водіїв у соцмережах, законопроєкт має відсіяти хоча б якийсь відсоток недобросовісних таксистів або потопити їх у штрафах.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 22 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 493 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1809 0