Новини з 1996 року

Кременчуцьким стихійникам вже безкоштовні місця на ринках пропонують, аби не торгували на тротуарах

Валерія Макряшина 13 липня 2018 15:09 735 0

Сьогодні на щотижневій плановій апаратній нараді вчергове розглядали питання стихійників. Як зазначила представник міського управління торгівлі та розвитку підприємництва, місця, де "процвітає" така торгівля, продовжують перевіряти. За останній тиждень на торгівців було складено три протоколи за торгівлю молоком.

За її словами, найбільше стихійних торговців роблять "бізнес" на "Аврорі", поблизу зупинки "Героїв України". Стосовно фактів стихійної торгівлі були звернення до керівника Кременчуцького відділу поліції. 

"Вчора були знову на Манагарова, 1. Там було близько семи осіб. Їм усе роз'яснили, запропонували піти на ринок. Звичайно, робилася й приписка. Однак люди все одно виходять. Ринок пустує", - сказала представник відділу торгівлі.

На що мер Малецький запитав, чому б не запросити людей до ринку, там невелика ціна (1 гривня) й розташований він поряд з тротуаром. 

"Мені ось продавці кажуть, що їх змушують робити аналізи та інше. Ось, наприклад, який саме аналіз вона повинна зробити перцю, кабачків?" - запитав мер.

У відповідь йому представник відділу торгівлі сказав, що обов'язковій перевірці підлягається товар, вага якого декілька кілограмів, адже ринок для того і є, аби продукт був перш за все безпечним.

Звісно, Малецький погодився з тим, що стихійникам, які торгують молочними продуктами, яйцями тощо, потрібно обов'язково мати документи. Однак натомість він зазначив, що овочі, які самі виростили, зелень, трав'яні збори, фрукти люди можуть продавати на ринках без сертифікатів.

Тож Малецький запропонував відділу торгівлі зв'язатися з адміністрацією ринку, представниками безпеки й провести спільно з ними роз'яснювальний рейд, показати людям їхні місця, де вони зможуть торгувати.

"Давайте зв'яжемося з представниками ринку на Манагарова, аби вони провели акцію - місяць безкоштовної торгівлі на ринку власноруч вирощеною продукцією, без яєць, без курей", - запропонував мер. 

На апаратній наразі згідно з цим було зазначено, що нещодавно ринок на "Аврорі" зробив схожу акцію, та люди все одно стоять на тротуарі. 

Мер дав доручення відділу торгівлі спробувати вирішити питання незаконної торгівлі шляхом домовленості з адміністрацією ринку на Раківці про запровадження ними вищевказаної акції.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 959 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1958 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2573 0