Новини з 1996 року

Кременчуцьким рятувальникам не вистачає спецавтомобілів. Просять майже 37 мільйонів

Валерія Макряшина 07 вересня 2018 16:11 814 0

Щодня пожежно-рятувальні підрозділи Кременчука здійснюють виїзди за сигналом "Тривога" на ліквідацію надзвичайних ситуацій різного характеру.

Складності в роботі пов'язані з тим, що в пожежно-рятувальних підрозділах Кременчука недостатньо основної та спеціальної техніки для гасіння пожеж і порятунку людей. Найбільшу стурбованість в управлінні ДСНС викликає недостатня кількість пожежних автодрабин та підіймачів.

Це текст проекту рішення Кременчуцької міської ради «Про затвердження міської Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у місті Кременчуці на 2019 – 2021 роки».

"Із трьох автодрабин, які є на озброєнні пожежно-рятувальних підрозділів м. Кременчука (у штаті повинно бути 4 шт.), лише одна знаходиться в оперативному розрахунку, дві тривалий час - на ремонті.

Практично всі вичерпали терміни експлуатації, морально застарілі та фізично зношені, потребують значних матеріальних витрат на підтримання їх у боєздатному стані й можуть бути небезпечними як для особового складу, який на них працює, так і для людей, які потребують допомоги", - йдеться в документі. 

У пояснювальній записці повідомляється, що наразі є необхідність надання фінансової підтримки пожежно-рятувальним підрозділам Кременчука 2-го Державного пожежно-рятувального загону міста на закупівлю необхідної техніки. Мова йде про суму 36 млн 800 тис. грн на реалізацію даних заходів.

Якщо конкретніше, то на програму забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт Кременчуцьке Управління ДСНС просить виділити їм кошти: у 2019 - 500 000,00 грн, у 2020 - 35 600 000,00 грн, у 2021 - 700 000,00 грн.

За словами начальника міськрайонного управління ДСНС Сергія Геращенка, у результаті придбання пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання будуть розширені можливості більш ефективно виконувати оперативні дії, пов’язані з ліквідацією надзвичайних ситуацій та нестандартних побутових подій, тощо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2916 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3390 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3838 0