Новини з 1996 року

Кременчуцьким підприємцям будуть відшкодовувати відсотки по кредитах

Марина Баніт 13 березня 2018 11:20 666 0

Начальник управління торгівлі та підприємництва Кременчука під час засідання комісії з питань впровадження Стратегії розвитку міста повідомила, що було зроблено для підтримки бізнесу і що планується.

У рамках Стратегії передбачено створення консультаційного центру для підприємців. Людмила Жорняк розповіла, що консультаційний центр було вже створено у 2017 році за кошти бюджету, але в іншому форматі. Центр планують розвивати. За 6 місяців роботи центру було надано консультації - 50-70 осіб на кожній зустрічі, семінари - по 130 чоловік. Залучаються Пенсійний фонд і податкова.

- У нас є пілотний стартап - це розвиток соціального підприємництва, - зазначила Жорняк. Аналог, який було затверджено, - це фермер, який взяв на себе відповідальність. Він будує три павільйони і забезпечує робочі місця. Також університети вже затвердили програму для навчання.

Жорняк додала відповідь на питання щодо кредитування:

- У програмі вперше затверджено відшкодування відсотків по кредитах для підприємництва. Це державна стратегія і тому ми будемо підписувати меморандуми з двома банками - "Приватбанком" і "Ощадбанком". Наразі виноситься на сесію порядок надання кредиту, щоб не було корупції. Поки що виділено 100 тисяч на цю програму.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1058 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2055 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2674 0