Новини з 1996 року

Кременчуцьким медикам прийшли на допомогу колдуни. Наступні – шамани та відьми. Фото

Олександр Курилов 06 липня 2017 15:40 752 0

Ситуація в медицині нашого міста, яка нещодавно пережила інфаркт через революційні зміни, через які з лікарень міста почали світ за очі тікати медики, знайшла своє розуміння у колах чаклунів та шаманів нашого міста.

Відповідно, представники останніх, швидко реагуючи на зміни в лікарському середовищі, розмістили власні оголошення про надання допомоги в лікуванні кременчужан.

Тож «…людям обіцяють допомогу у лікуванні таких хвороб як гангрена або злоякісні пухлини (рак) будь-якої стадії. Термін лікування – протягом кількох місяців без шкоди для здоров’я пацієнта. Гарантія повного лікування від такої недуги».

Про що слід додати – таке оголошення репортеру передали кременчужани, які зірвали його біля  Третьої міської лікарні.

За тим, що повідомили «Програмі плюс» мешканці, – вони телефонували за вказаними телефонами й почули про вартість лікування від гангрени. І мова тут про 40 тисяч доларів США.

Точка зору громадян – зрозуміло, що мова в цьому випадку про нечесних людей.

У свою чергу репортер передасть оголошення про «медичні послуги» у міськвиконком і, можливо, там, якщо є така необхідність, ним скористаються.

Хоча б, звісно, простіше було б якось навести в міській медицині лад і тоді чаклуни, шамани та відьми на допомогу медикам Кременчука не приходитимуть. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись