Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУЦЬКИМ МІЛІЦІОНЕРАМ ВРУЧИЛИ ПОСВІДЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО. Дали за минулорічні події – за Ізюм.

Олександр Курилов 07 вересня 2015 13:52 564 0

64 кременчуцьких міліціонерів отримали посвідчення учасників АТО. Серед них керівники міського відділу УМВС – Денис Захарченко, Аркадій Кухаренко, Ігор Матяш.

Разом з посвідченнями кожному вручили рішення відомчої комісії МВС і талони на безкоштовний проїзд у межах України.

А ще окремим правоохоронцям також дісталися  відзнаки МВС. Їх вручення у  Кременчуцькому міському відділі внутрішніх справ проводив сьогодні керівник управління кадрів УМВС області Сергій Гаврик.

Його пояснення – посвідчення вручаються за участь у минулорічній операції в Ізюмі Харківської області, який ледве не взяли під контроль терористи й де згодом розташували штаб АТО.

Відповідно, правоохоронці, яким ці посвідчення вручено, матимуть право на пільги в оплаті за проїзд у транспорті та оплаті за квартиру й вони звільнені від військового збору.

Посвідчення учасника АТО отримали не всі міліціонери Полтавщини, таких дві тисячі. Нині відомча комісія такий документ видала  приблизно половині тих, хто брав участь у відрядженнях в Ізюм.

Про що слід додати – нагородження справедливе. Тоді ще не було ні армії й не було добровольців, однак були міліціонери  в Ізюмі, які зупинили терористів.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись