Новини з 1996 року

Кременчуцьким депутатам куплять імпортні планшети. У мерії оприлюднили бюджет 2016 року

Олександр Курилов 15 грудня 2015 13:14 1047 0

Кременчук наступного року отримає у свій бюджет 945,1 мільйона  гривень, а найбільшими статтями витрат будуть освіта й медицина. Це фінансове управління міськвиконкому оприлюднило сьогодні показники нового бюджету Кременчука на 2016 рік, головне наповнення якого – це податки із зарплати мешканців міста. Й таких у нас планують назбирати 345,5 мільйона гривень.  Інші джерела наповнення міського бюджету – це акцизний збір, місцеві податки.

Решта, чого не вистачатиме, перекриватимуть субсидіями нашому місту, а Кременчук у свою чергу для формування таких субсидій ще віддасть 41 мільйон гривень у центр у вигляді реверсної дотації.

Ще в бюджеті, про який репортери «Програми плюс» обов’язково напишуть, таке. Наші чиновники у міськвиконкомі заберуть собі із загальних  податків  з мешканців 23 мільйони гривень на зарплату.

Ще 30 мільйонів гривень піде на зарплату чиновникам Крюківської та Автозаводської районних адміністрацій, які у нас буде утворено замість райвиконкомів.

Натомість на кременчуцьку культуру піде 45,4 млн.грн, а на спорт – 19,6 мільйонів гривень. Ще понад три мільйони гривень мерія витратить на квіти, дерева (екологія) й стільки ж на комунальні ЗМІ.

Ще 28 млн.грн. планується витратити на департамент соціального захисту й стільки ж – на управління сім'ї та молоді міськвиконкому. Щодо найбільших статей витрат, то в цьому випадку мова про освіту – 336 мільйонів та медицину – 225 мільйонів гривень.

Ще у мерії запланували виділити кошти на дороги, УЖКГ й такі приємні речі як «програми». Без останніх розпил бюджетних грошей є неможливим і мова тут піде про 70 мільйонів гривень, які закопуватимуть, освоюватимуть, вкладатимуть та розвиватимуть.

Тож у підсумку депутатам міськради за це дадуть по планшету і поставлять тепловізійну камеру в сесійній залі…

Репортер повернеться до цієї теми  - кому й що куплять за наші податки - з більшими подробицями ще сьогодні.

Теги: Бюджет КременчукаЕкономіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 23 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 522 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 995 0