Новини з 1996 року

Кременчуцьким бібліотекарям випав шанс розробити та впровадити у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу

Катерина Синьова 01 квітня 2020 11:55 189 0

Триває конкурс для бібліотекарів на участь у проєкті «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р., – навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні й творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек».

Зазначається, що ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.

У межах проєкту ВГО Українська бібліотечна асоціація на конкурсній основі відбере кращих 30 бібліотекарів з України та Білорусі, які пройдуть два тижневих тренінги, з 1 по 5 червня та з 30 червня по 4 липня, за участю данських та українських тренерів.

За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі, що пройде 16-19 вересня 2020 р.

Наголошується, що організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю в тренінгах. Бюджетом проєкту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Для участі в проєкті потрібно до 3 квітня 2020 р. заповнити аплікаційну форму з коротким описом ідеї нової бібліотечної послуги та надати лист підтримки від керівництва бібліотеки щодо участі в проєкті та виконання проєктних умов на адресу info@ula.org.ua з поміткою в темі листа «Дизайн-мислення для українських бібліотекарів».

Як відомо, переможців визначить журі до 10 квітня 2020 р.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0