Новини з 1996 року

Кременчуцьких вагонобудівників вибивають з життя. Напередодні тендеру на швидкісні потяги?

Олександр Курилов 24 листопад 2019 10:52 889 0

Полтавське територіальне  відділення АМКУ розпочало розгляд справи за ознаками порушення конкурентного законодавства з боку ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Кременчуцьке підприємство звинувачують у конкурентній змові з ТОВ «Харківський вагонобудівний завод»  під час проведення тендера Укрзалізниці на виготовлення  6 тривагонних дизель-потягів.

Відповідне повідомлення  про початок такого розслідування оприлюднило Полтавське обласне відділення .

Й слід сказати, що повідомлення – не веселе.

Не веселе, бо тендер цей на виготовлення шести дизель-потягів відбувся більш ніж рік тому, ще у липні 2018 року. Й на цьому тендері перемогло ПАТ «КВБЗ», але.

Це замовлення на 6 дизель-потягів мало бути виготовлено крюків'янами до 25 грудня цього року, а вартість самого контракту перевищувала один мільярд гривень.

Й зрозуміло, що ніхто й нічого тут, крім одного потяга, яким перевозитимуть пасажирів від столичного вокзалу до аеропорту Бориспіль, – не робив.

Однак саме повідомлення обласного відділення АМКУ – неприємне.

Причина - попри те, що угоду по цьому тендеру ніхто не виконував (Укрзалізниця коштів не перерахувала й на КВБЗ нічого не робили) наслідки всього можуть виявитися вкрай негативними.

Перше – це штрафи Антимонопольного комітету за порушення конкуренції, від яких Крюківський вагонобудівний завод відбиватиметься в судах не менше року.

А за цей рік  повз ПАТ «КВБЗ» пройдуть усі тендери й перший такий – на виготовлення швидкісних потягів, який повністю віддадуть Хюндаю.

Однак, здається, це ще не всі неприємності й мова про бізнес власника вагонобудівного заводу Володимира Приходька, на який заходять з усіх боків.

Однак хто саме заходить – на ПАТ «КВБЗ» про це сьогодні вголос не говорять.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0