Новини з 1996 року

Кременчуцьких студентів запрошують на CAREER TALKS: говорити про кар’єру та професійну реалізацію

Ксенія Омельченко 28 листопад 2017 13:46 1042 0

Активних молодих людей з різних регіонів України запрошують на Національну конференцію «CAREER TALKS: навички для успіху». Захід відбудеться 15 грудня в Києві.

Кожен третій український студент серед ключових складнощів під час працевлаштування вважає недостатній для роботи рівень знань та навичок («Найкращий роботодавець» 2016). Саме тому конференція дасть відповідь на питання, які навички визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху та як їх розвивати?

Присутні на заході почують історії успіху і важливі поради від лідерів провідних українських компаній, урядових та неприбуткових організацій. Дізнаються, які навички варто розвивати для реалізації в кар’єрі, та отримають заряд мотивації на професійну реалізацію в Україні.

Career Talks познайомить учасників з найбільш актуальними ідеями, трендами та порадами щодо розвитку навичок та успішної кар'єри. Захід об’єднає лідерів думок, топ-менеджерів та 150 активних молодих людей з різних регіонів України. Також. приємним сюрпризом стане презентація збірки «Ключові поради для успішної кар’єри» з рекомендаціями від HR українських компаній.

Нагадаємо, що дана конференція є заключним заходом після шести регіональних форумів «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці», один з яких було проведено у Кременчуці 

Організатором конференції виступає Центр «Розвиток КСВ» та Міністерство молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

Для того, щоб взяти участь, слід пройти реєстрацію до 6 грудня 2017 року. На основі заповненої реєстраційної форми до участі у конференції буде відібрано найбільш активних та візійних представників молоді. Обраних учасників буде запрошено до 8 грудня 2017 року.

Участь у Конференції безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проїзд.

З будь-яких питань щодо реєстрації та Конференції пишіть: Тарас Деркач, Центр "Розвиток КСВ", td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48.

 

 

Теги: форум

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 637 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1043 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1492 0