Новини з 1996 року

Кременчуцьких студентів-правників запрошують пройти освітній курс у формі інтелектуального батлу

Валерія Макряшина 06 серпня 2020 12:35 202 0

В Україні розпочався набір студентів-правників на третій щорічний освітній курс i-Talents.

Він відбудеться 11-12 вересня 2020 року у формі інтелектуального батлу: команди учасників будуть змагатися за першого клієнта.

Переможе команда, яка найкраще обґрунтує та презентує комерційну пропозицію і вдало розв’яже справжній кейс для потенційного клієнта.

Програма орієнтована на студентів 3-6 курсів юридичних факультетів українських ВНЗ. За результатами оцінювання експертною комісією, кращі студенти отримають можливість стажування та подальшого працевлаштування в «INTEGRITES».

Студенти курсу дізнаються:

Як обрати юридичну спеціалізацію

Як здобувати нових клієнтів і продавати юридичні послуги

Як створювати комерційну пропозицію, щоб виділити її серед інших

Як працює сучасна юридична фірма

Які soft і hard skills є ключовими для юриста

Курс передбачає практикум з розвитку юридичного бізнесу від експерта «INTEGRITES» – старшого партнера Вячеслава Корчева.

Команди практик: антимонопольне, корпоративне, податкове, банківське та фінансове право, а також вирішення спорів та міжнародного арбітражу проведуть для студентів майстер-класи.

 


Вони допоможуть учасникам батлу глибше зрозуміти юридичну проблему потенційного клієнта та знайти спосіб її вирішення.


 

Запрошений спікер – Кент Стоун, керівник з BD та маркетингу юридичної фірми Linklaters (Великобританія), що входить до так званого Magic circle*. Кент Стоун має 19-річний досвід роботи в маркетингу та розвитку бізнесу в Європі, Австралії та Азії та спеціалізується на управлінні відносинами з клієнтами.

«Юридичні факультети в українських ВНЗ пропонують студентам переважно теоретичні знання. Ми вирішили відійти від теорії і цього року змінили формат i–Talents. Учасники в ігровій формі здобудуть практичні знання, які можна застосувати на першому місці роботи. Крім того, ми навчимо азам business development та продажу юридичних послуг – це важлива навичка для фахівця, що планує будувати кар’єру в юрфірмі».

Щоб стати учасником i-Talents, потрібно до 31 серпня 2020 року включно заповнити форму реєстрації за посиланням.

Зареєстровані учасники отримають підтвердження на електронну пошту і мають надіслати оргкомітету CV та тематичне есе англійською мовою.

Більше інформації про курс тут.


Примітка:

The Magic circle – неформальний термін, яким позначають п’ять найпрестижніших та найприбутковіших юридичних фірм Великобританії: Allen & OveryClifford ChanceFreshfields Bruckhaus DeringerLinklaters and Slaughter and May.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 493 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1809 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2907 0