Новини з 1996 року

Кременчуцьких старшокласників запрошують пройти курс основ запуску власного стартапу

Валерія Макряшина 01 червня 2020 10:40 334 0

Учнів 9-11 класів запрошують пройти курс основ запуску власного стартапу «StartUp_Camp: шлях до мрії». Його розробили викладачі Харківського політехнічного інституту разом із платформою «На урок», інформує МОН України. 

Так, проєкт стартує 3 червня 2020 року і триватиме кілька тижнів. 

Загалом навчання складається з кількох етапів — серії онлайн-курсів, роботи з менторами та створення власного стартапу, а також онлайн-захисту робіт на Pitch day. 

Зареєструватись можна за посиланням. 

Під час курсу школярі вивчатимуть основи фінансової грамотності, інструменти для реалізації проєктів і принципи командної гри. 

Учням пропонують пройти три модулі:

1 модуль: «Філософія підприємництва. Скільки коштує ідея? Чому власна справа — це шлях у доросле життя? Що таке бізнес і стартап?» та «Вмикай критичне мислення! Що таке бізнес-гіпотези? Як перевірити, що ти все робиш правильно?»;

2 модуль: «Командна гра. Чому виграють команди? Яка вона Dream Team?» та «Вожаки бізнес-зграй. Хто такий лідер і як ним стати? СЕО — хто він?»;

3 модуль: «Вчимося презентувати свою ідею. Що таке «продаж»? Упаковка бізнесу має значення!» та «Звідки взяти гроші? Стартове фінансування бізнесу. Участь в конкурсах та грантах». 

За успішного проходження онлайн-курсу школярі зможуть отримати сертифікати, крім цього, попрацювати з менторами над власними проєктами. 

Довідково.

Стартап (англ. Startup, startup company) — це новий бізнес будь-якої спрямованості, який створюється для реалізації певної перспективної ідеї з метою отримання прибутку. Зазвичай стартапи організовуються невеликою командою людей (2-5 осіб). 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 240 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 640 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 495 0