Новини з 1996 року

Кременчуцьких перевертнів у погонах суд визнав винними, але відпустив на волю

Валерія Макряшина 18 грудня 2018 12:40 1120 0

Винними визнали, але від покарання звільнили. 

Вчора, 17 грудня, відбувся розгляд резонансної кримінальної справи по обвинуваченню двох колишніх правоохоронців, які ще в травні 2007 року, перебуваючи на робочому місці, побили молодого кременчужанина - Євгена Букрєєва. Після отримання тілесних ушкоджень 25-річний чоловік помер. 

Нагадаємо, 19 травня 2007 року двоє працівників правоохоронного органу - Сергій Чуб та Артем Кишлян за попередньою змовою нанесли численні удари руками й тупими предметами по різних частинах тіла потерпілого, внаслідок чого останньому були спричинені легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров'я. Це все відбувалося в приміщенні Крюківського районного відділу  КМУ УМВС України в Полтавській області. Після отриманих травм чоловік помер. 

Читайте також: "Я не вбивав - нас багато було!" - сьогоднішній суд над екс-міліціонерами по факту смерті людини в Крюківському райвідділі в 2007-му

Протягом останніх років по цій справі відбувалися численні слухання та суди. Більшість із них відкладалися через неявку одних чи інших обвинувачених та прокурорів. Приходилося навіть розшукувати Сергія Чуба, оскільки він ухилявся від відбування покарання, яке йому  призначив у вересні 2011 року Крюківський районний суд через смерть чоловіка. Його було взято під варту. 

Як повідомила прес-служба Кременчуцького районного суду Полтавської області, не без допомоги активістів 17 грудня пройшов черговий і, напевно, завершальний суд по справі цих двох колишніх правоохоронців. Обидва чоловіки були визнані винними у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 365 КК України.

Сергію Чубу було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади, без застосування ст. 54 КК України.

Артему Кишляну також було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади. Та на підставі ст. 54 Кримінального кодексу України суд позбавив його спеціального звання капітана поліції.

Читайте також: Як в 2007 році в райвідділі Кременчука загинув чоловік, сьогодні суду розповів судмедексперт

Але не все так добре, як здавалося. Відповідно до ч. 5 ст. 74 КК України осіб було звільнено від відбування покарання на підставі ст. 49 КК України у зв’язку із закінченням строків давності. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись