Новини з 1996 року

Кременчуцьких підприємців закликають приєднатися до екологічної кампанії "Година Землі"

Ксенія Омельченко 23 березня 2018 12:30 495 0

Керівників підприємств, установ та організацій, а також жителів міста закликають взяти участь у Всеукраїнській соціально-екологічній кампанії «Година Землі-2018» у рамках проведення Всесвітньої кампанії «Година Землі» та долучитися  до неї,  вимкнувши світло та прилади о 20:30 24 березня на 1 годину.

Нагадаємо, що 24 березня Україна черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію "Година Землі-2018".

Акція має привернути увагу до проблеми зміни клімату та закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину.

Всесвітня кампанія "Година Землі" стартувала у 2007 році, її організатором виступає Всесвітній фонд природи WWF (World Wide Fund for Nature). Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України. 

Крім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, установ та організацій, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 217 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 589 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1327 0