Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУЦЬКИХ НОВИН ВЖЕ НЕМАЄ, НОВИЙ ДИРЕКТОР КОМУНАЛЬНОГО КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВЖЕ Є

Олександр Курилов 27 серпня 2015 17:16 752 0

Тарасу Деркачу, новому директору комунального підприємства «КТРК» (Кременчуцька комунальна телерадіокомпанія), таки вдалося з другої спроби приступити до роботи. Й сьогодні новий директор розповів, що йому вдалося відновити Інтернет, який пішов разом з колишніми співробітниками.

Гірше, що в результаті «революції», яку перед цим чиновники утворили на комунальному телебаченні, самих співробітників в останньому майже не залишилося.

Новини Кременчуцької комунальної телерадіокомпанії в ефірі обласної «Лтави» нині не виходять. Натомість на їхньому місці -  рекламні передвиборчі новини з нашого міста від репортерів корпункту обласної телерадіокомпанії.

«Новини не можуть бути новинами однієї людини, коли репортери ходять за одним чиновником. Має бути показано життя всього міста», - так прокоментував можливі зміни в роботі комунального телебачення новий директор.

Інше, про що він говорить, – йому також частково вдалося вирішити проблеми з операторами.

Залишилося останнє – домовитися з директором ОДРТК «Лтава» Євгеном Лопушинським про відновлення показу новин нашого міста, які готує комунальна телерадіокомпанія.  

Однак, як на репортера, саме це й буде найважчим – попереду вибори, а обласна державна телекомпанія є адмінресурсом, який влада буде задіювати у виборчій кампанії. Й сьогодні цей ресурс активно використовують.

Втім у цій справі  немає нічого нового – так само у нас було і 5, і 10 років тому.

Наскільки можливі зміни й чи зможе міське комунальне телебачення й державне обласне  ТБ, разом з ним, працювати на принципах ВВС, що прийнято в усьому світі, на це запитання відповіді поки що немає.

 

 

Теги: ОДТРКПолітика КременчукаМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись