Новини з 1996 року

Кременчуцьких маршрутників зобов’яжуть об’являти правильну назву зупинок

Іона Харченко 24 квітня 2019 14:30 523 0

Сьогодні, 24 квітня, на Кременчуцькій сесії міськради з запитом виступив депутат Володимир Шибашов, до якого звертаються громадяни щодо декомунізації, перейменування вулиць міста та зупинок громадського транспорту.

Користуючись громадським транспортом, він з’ясував, що водії маршруток у переважній більшості не бажають об’являти зупинки та не завжди об’являють їх правильно.     

Як приклад, більш, ніж у половині випадків, зупинки громадського транспорту імені Вадима Пугачова називають Московською, Козацьку – Радянської Армії, героїв України – Героїв Сталінграда, Академіка Маслова – Радянською.

Зрозуміло, що мешканці міста за багато років звикли до звичних старих назв і мають різні вподобання щодо перейменування окремих вулиць. Але навіщо було витрачати величезні кошти на так звану «декомунізацію», якщо вона в деяких місцях повністю провалена та дуже інертно підтримується міською владою?

Яскравим прикладом цьому є те, що в нових тролейбусах є інформування пасажирів про зупинки з їх правильними назвами.

Тож Володимир Шибашов попрохав доручити транспортному управлінню виконавчого комітету кременчуцької міської ради довести до власників маршруту необхідну інформацію та зобов’язати водіїв маршруток об’являти правильну назву зупинок громадського транспорту, як це робиться в тролейбусах. Адже іногородні люди не завжди можуть потрапити туди, куди їм потрібно.

Депутати підтримали цей депутатський запит. Рішення було прийнято.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1957 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2506 0