Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУЦЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ ЗАКЛИКАЮТЬ ПРИПИНИТИ ЛИТИ БРУД У СВОЇХ ВИДАННЯХ Й НЕ ПИСАТИ ФЕЙКОВІ НОВИНИ

Олександр Курилов 22 вересня 2015 18:00 1047 1

Представників ЗМІ Кременчука закликають припинити виливання передвиборчого бруду, який не має жодного стосунку до реальних подій, зі сторінок своїх видань.

Відповідний заклик – писати правду, а не виливати зі сторінок помиї, оприлюднив кременчуцький волонтер і директор ПАТ «Вепр» Володимир Пилипенко.

«Мова йде про неправдиві публікації комунального ЗМІ – газети «Вісник Кременчука», в якій оприлюднюються заяви, спрямовані на поширення неправди щодо діяльності громадських організацій та волонтерів нашого міста.

Одна з таких, абсолютно надумана, якраз і стосується волонтерів міського ГО  «Майдан» та його керівників Леоніда Харченка й Анни Павленко. Цих людей звинувачують у такій нісенітниці, що просто соромно за того, хто це видумав й видав у друк», - зазначив співрозмовник.  

«Яка б не була правда, її потрібно доносити людям. Але це має бути правдива інформація. Це має бути правда», - додав Володимир Пилипенко.

Останнє від нього – «журналісти Кременчука мали б самі зібратися і сказати – працюємо за європейськими стандартами, як це прийнято: чіткі докази, підтвердження, аргументи...

Не мені вчити репортерів – усе-таки вони дорослі люди. Але поки що я не чув масового об’єднання навколо гасла – «журналісти Кременчука не продаються». Окремі, як бачимо, продаються наліво й направо, і це їх не прикрашає».    

Теги: ЗМІ КременчукаМісцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Валентина 27.09.2015 18:34

Володимиру Івановичу, ставте підпис під своїми словами, щоб Курилов не піарив Павленко шляхом звинувачення інших майданівців. Трофименко В. І.

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 443 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 658 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 677 0