Новини з 1996 року

Кременчуцьких бюджетників переведуть на обслуговування у новий банк? Вже втретє за три роки

Олександр Курилов 25 лютого 2016 12:33 1142 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет ініціює переведення зарплатних карток працівників бюджетних організацій до комерційного банку «Укрсиббанк».

А першим, де таке переведення зарплатних карток організують, стало комунальне підприємство «Кременчукводоканал».

Працівників цього підприємства, які отримували раніше зарплату в «Приватбанку», тепер готують до переходу в нову фінансову установу – «Укрсиббанк», повідомили «Програмі плюс» у міськвиконкомі.

За тим, що відомо, сам проект переведення зарплатних карток працівників з одного банку в інший – недешевий, однак на КП «Кременчукводоканал» його здійснюють за кошти підприємства – оплату за водопостачання та водовідведення, яку стягують з мешканців міста.

Поки що невідомо, так це відповідь на запитання: хто з комунальників буде наступний у цьому банківському «поході». Однак, слід додати таке.

Епопея з переведенням зарплатних карток з одного банку в інший у Кременчуці відбувається щоразу при зміні прізвища міського голови.

Тож кременчужани-бюджетники вже отримували зарплату у МТ-банку, у  банку «Фінанси і кредит» й після закриття останнього – у «Приватбанку», відділень якого у місті найбільше.

Нині ж нове віяння міськвиконкому, при якому ніхто не запитує самих бюджетників – чи хочуть вони таких змін?

За тим, що існує сьогодні в законі, – справа вибору фінансової установи при користуванні банківськими картками для отримання заробітної плати – є особистою справою кожного.

Натомість лобіювання фінансових інтересів у цій справі – заборонене. Чому у місті знову розпочато нову епопею з банківськими картками – міські чиновники на це запитання не відповідають.

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0