Новини з 1996 року

Кременчуцьких активістів випробовують відстанню. Реформа по-українськи

Андрій Рубан 12 квітня 2016 18:45 1067 0

Активні громадяни, які вирішили об’єднатися і зареєструватися як громадська організація, відтепер вимушені везти документи до Полтави.

Про це повідомляють кременчуцькі активісти.

“Ми вирішили зареєструвати ГО. Провели установчі збори, зробили всі необхідні документи і пішли у відділ реєстрації в управління юстиції у Кременчуці. Натомість спеціаліст додивилася, що десь коми не вистачає, а десь вона зайва. Переробили і знову прийшли подавати. Вдруге спеціаліст управління юстиції додивилася, що назва реєстраційного органу не районна, а міська. Вона знову нас відправила переробляти. А потім іще тричі ми приходили, але не було у спеціаліста ключів. На шостий раз спеціаліст відмовила у реєстрації і направила нас у Полтаву, бо вона останній день працює”, - розповідає активіст Володимир.

Ми поспілкувалися зі спеціалістом реєстрації в управлінні юстиції у Кременчуці і з’ясували, що внаслідок реформи в Україні ліквідовують усі районні та міські відділи та управління юстиції і нових не створюють.

Нового реєстраційного органу не створюють, а всі повноваження передаються регіональному управлінню юстиції у Полтавській області, який, власне, і розташований у Полтаві, куди і відправила активістів  реєстратор. Варто зауважити, що у Кременчуці громадські організації більше не реєструють, а у Полтаві розпочнуть не раніше 1 травня.

Чи звільнятимуть працівників РАГСу, котрий також відноситься до Міністерства юстиції, не відомо, але з управління юстиції всіх або переводять, або скорочують, одним словом, звільняють із займаних посад.

Тож захотів добрими справами займатися і допомагати кременчужанам - їдь у Полтаву брати дозвіл. Така у нас децентралізація і вся влада на місцях. Далі буде…

 

 

Теги: Авто Громада Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 326 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1467 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2457 0