Новини з 1996 року

Кременчуцьке тролейбусне управління при повному "карантинному параді" - сотнями купляє респіратори

Валерія Макряшина 25 березня 2020 15:30 1004 0

Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана по максимуму закупляє індивідуальні засоби захисту. 

Як повідомляється на сайті відкритих закупівель Prozorro, комунальне підприємство, що наразі здійснює перевезення по 10 чоловік у салоні, самостійно за власний кошт придбало в місцевого ТОВ "Магнітторг" 905 штук санітарних виробів на загальну суму 77 тис. 42,38 грн.

Крім того, підприємство придбало 5 тисяч захисних масок, бо, як знаємо, водії тролейбусів виходять на маршрути виключно в них. На них комунальники витратили 90 тисяч гривень. За нехитрими підрахунками виходить, що вартість однієї маски - 18 гривень.

Купило захисні маски комунальне тролейбусне управління також у місцевого ТОВ "МІКРОФІЛЬТР", яке спеціалізується на виготовленні готових текстильних виробів, крім одягу. На сайті цієї фірми представлені тільки два види респіраторів другого та третього класу.

Це респіратори "Пелюсток 40 (ПП або марлевий) FFP 2", які здатні утримувати 94 відсотки шкідливих речовин, і  "Пелюсток 200 (ПП або марлевий) FFP 3", які є найнадійнішими, бо  вони відфільтровують 99 відсотків твердих і рідких частинок. Останні володіють найбільш великими і багатошаровими фільтрами, а також незамінні, наприклад, при здійсненні робіт з особливо небезпечними матеріалами, зокрема, при шліфуванні й різанні скла, зварюванні неіржавіючої сталі та алюмінію.

Ціни на респіратори на сайті ТОВ "МІКРОФІЛЬТР", у якої скупилося КП "Кременчуцьке тролейбусне управління", не вказані, але в мережі останні, які більш надійні, продають по 17 гривень за штуку.

Респіратори другого класу в мережі продають по 50 гривень за 5 штук. 

Сподіваємося, що комунальне тролейбусне управління купило своїм працівникам надійні респіратори класу "люкс" по 18 гривень за штуку й ми не побачимо водіїв тролейбусів у тоненькій марлі. 

Береженого Бог береже...

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 301 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 316 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 419 0