Новини з 1996 року

Кременчуцьке обрізання дерев – як зразок справжнього варварства

Олександр Курилов 26 лютого 2017 17:53 985 3

У Кременчуці – новий вид обрізання гілок нашого міста, після чого зелені насадження стають схожими на ті, що у фільмах жахів. До того ж обрізання проводять деревам, яким уже понад півсторіччя й у яких після такої операції шансів на життя не залишиться.

Втім громадян турбує не таке каліцтво, яке проводить комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука», а те, що після такого обрізання не прибирають гілки.

Це громадський активіст Євген Перевезенцев оприлюднив у соціальних мережах фото, під яким, однак, висловив нарікання, що прибирати гілки нікому. Єдине, що тішить автора, – самі дерева, а це звичайні, хоч і обрізані, пірамідальні тополі,  пух уже не даватимуть (хоча насправді такі дерева ніколи пуху під час цвітіння й не давали).

Інше – це коментарі, й з того, що висловлюють кременчужани, таке жахливе обрізання ці старі тополі не переживуть. Загалом, те, що робиться у нашому місті сьогодні із зеленими насадженнями, це аж ніяк не кронування, але справжній лісоповал.

А причина тут – виділені мільйони коштів на обрізування зелених насаджень. Грошей багато і їх потрібно освоїти.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Влад Мирюш 27.02.2017 08:14

Олександр Курилов, отличный комментарий! в точку)

Олександр Курилов 26.02.2017 22:54

Иван не нервуйте. Ось в Росії сталагмити та скульптури петуха з фекалій роблять. Оце прогрес. А з деревами якось розберемось

Иван 26.02.2017 19:44

Ну,для начала-никто их не осваивает.Их воруют.И второе-а на кой хрен,собственно,все сие делается именно ТАК?Почему-то до прихода незалежников Кременчуг был в Союзе одним из самых зеленых городов.На первом месте,ежели правильно помню,был город Фрунзе.Вот кто бы объяснил мне,недалекому-зачем обрезать по самое не могу?И в то же время АВАРИЙНЫЕ деревья никто трогать не хотит...

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 548 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 442 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 498 0