Новини з 1996 року

Кременчуцьке комунальне підприємство "КТРК" збільшило штат до 45 осіб й хоче більше коштів

Валерія Макряшина 02 грудня 2019 13:50 587 0

Дорого й багато жити не заборониш, особливо тим, хто в Кременчуці "попід мерією ходить".

Сьогодні, 2 грудня, на засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних було гучно - депутати активно рахували працівників комунального підприємства "Кременчуцька телерадіокомпанія" й виявилося, що їх не 10 і навіть не 20. Їх аж 45 чоловік і всім їм треба якось жити. 

Загалом же присутні депутати, серед яких більшість підтримують велику ідею з дерибану бюджетних коштів, а саме - виділення 18 млн 439 тис грн на КП "КТРК", у народі ж просто - "АгітТБ мера Кременчука Віталія Малецького", були здивовані кількістю працюючих у телекомпанії, мовляв, що вони там роблять і де їх стільки набралося.

Виникли бурхливі обговорення, говорили не тільки про кількість працівників, зарплату кожному з яких планують підняти щонайменше до 6 тисяч гривень, а й про газету, на яку виділять 10 млн грн і яку з Нового року роздаватимуть безкоштовно накладом 44 тисячі примірників.

Якщо повернутися до розміру зарплати, то 45 працівників КП "КТРК", за умови отримання по 6 000 грн кожному на місяць, обійдуться нам у 3 млн 240 тис грн. 

Щоб отримати більше інформації стосовно і зарплати, й доцільності виділення коштів, було запропоновано викликати на наступне засідання директора КП "КТРК" Сергія Перепелятника. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1292 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1964 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2520 0