Новини з 1996 року

Кременчуцьке життя. Жителям – збільшення тарифів, чиновникам від бізнесу - зріст прибутків

Олександр Курилов 12 квітня 2019 13:45 452 0

Кременчуцькі чиновники й депутати роблять на мешканцях міста бізнес, підвищуючи для людей тарифи й заробляючи на цьому собі прибутки.

Такі реалії нинішнього життя наших чиновників та обранців Кременчука, які, з одного боку, розповідають про погіршення платоспроможності жителів. Однак з іншого – заробляють на цій платоспроможності собі мільйони.

Це бюджетна комісія міськради й розгляд питання фінансової діяльності комунального підприємства КАТП 1628. І прикладів у цій справі – два. За першим – для мешканців міста буде підвищено тарифи на вивезення сміття.

А другий бік цієї справи висвітлила на засіданні комісії депутат міськради Оксана Піддубна.

І приклад цей – такий. Депутати міської ради на одній зі своїх сесій дали дозвіл приватному підприємству «Кліар енерджі Кременчук», щоб воно на Деївському сміттєзвалищі добувало газ, спалювало його в газогенераторі й виробляло натомість електрику, яку продає за зеленим тарифом.

У свою чергу ТОВ «Кліар енерджі», роботу якого на звалищі лобіювали як міський голова Кременчука Малецький, так і нардеп від нашого міста – Шаповалов, мало б заплатити орендну плату за розміщення свого обладнання на звалищі.

А підсумок тут такий, за словами депутата Оксани Піддубної.

Підприємство, яке пов’язують з нашим нардепом   Юрієм Шаповаловим, ТОВ «Кліар енерджі» у 2018 році виробило на комунальному звалищі й продало за зеленим тарифом 3,7 мільйона кіловат/годин. За це приватне підприємство отримало 18 мільйонів гривень.

За оренду землі, звідки видобуто газ, це підприємство заплатило місту аж 360 тисяч гривень у 2018 році, зазначила депутатка про невеселий бізнес на кременчужанах.

«Це відкриті дані НКРЕП стосовно виробництва електрики на нашому звалищі. А раніше нам повідомляли, що в міському бюджеті немає 5-ти мільйонів гривень, аби можна було місту зайнятися цим же», - зазначила Оксана Піддубна, яка не стала говорити про висновок з її повідомлення.

А висновок цей такий – кременчужанам у даному випадку підвищують тарифи на вивезення сміття. Однак кошти від цього вивезеного сміття, на якому потім роблять бізнес, людям не потрапляють.

Загалом інформація Оксани Піддубної – цікава й слід було подивитися на поведінку голови бюджетної комісії міськради Олександра Плескуна, який увесь час заявляв, що це питання – не бюджетне.

А яке воно насправді – коли депутати міськради підвищують кременчужанам тарифи, а фірми, наближені до нардепа Шаповалова, заробляють мільйони, сказано так і не було.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2574 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2584 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3813 0