Новини з 1996 року

Кременчуцька влада тролить пенсіонерів своїм "паперовим дивом" за 9 млн грн з QR-кодами. ВІДЕО

Валерія Макряшина 10 липня 2020 12:20 1336 0

У світ вийшла нова й така довгоочікувана кольорова газета мера Кременчука Віталія Малецького про кременчуцьке життя, яке, якщо вірити тому, що написано на аркушах А2, ідеальне і кращого немає чого усім нам вимагати. 

На сторінках газети, на запуск якої гроші в сумі понад 9 млн грн наші чиновники фактично вибили, забрали з усіх потрібних місту галузей, громадські активісти продовжують бачити недоречне і помічати поверховий опис комунальними працівниками кременчуцького життя.

Й повідомлення з цієї "газети" обмежуються лише абстрактними речами з явним перебільшенням того, що робиться у місті нині. 

Але, як запевняли всіх кременчужан "великі голови"-міські чиновники, газета "Кременчуцькі новини" полегшить життя всім пенсіонерам, які матимуть змогу читати про прекрасне безтурботне життя в нашому місті безкоштовно.

Розумієте? Безкоштовно! І все б нічого, якби писали там про все реальне — про діряві дороги, високі тарифи, брак робочих місць, стан води у Дніпрі і найголовніше — про реальні шляхи подолання цих проблем, а не про чергові обіцянки, які вже, напевно, святкують черговий ювілей на порозі виборів. 

Громадські активістки — Лариса Гориславець і Світлана Овчаренко нещодавно запустили цікаву відеорубрику анонсів мерської "святої" газети за 9 млн грн — "Мухобойка". Останній їх анонс стосувався QR-кодів у газеті, які засновники видання просять кременчужан використовувати, щоб подивитися авторів публікацій чи отримати консультацію у лікаря.

І тут одразу питання — навіщо бабусям і дідусям, які не мають смартфонів, але першими отримують щотижня новий примірник видання, бо газета розрахована на найбідніше населення, ці коди? Здається, щось у "великих головах" наших ініціаторів пішло не так...

Тим більше, що деякі QR-коди, опубліковані в газеті, не працюють.

"Цікаво, кому ж таки адресована наша диво-газета? Скільки людей реально чекали цього спецвипуску і скористаються ним, щоб дізнатися про міські лікарні? Яку цінність мають кольорові фото керівництва медзакладів або їхнього обладнання?" - питають активістки. 

 

 

Наостанок зазначимо, що не газета мера Малецького наразі працює на кременчуцьку громаду, а громада Кременчука працює на цю газету, бо оплачує це "безкоштовне паперове диво" з "суперкорисною інформацією" вона із власного гаманця, своїми податками...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 976 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1817 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 840 0