Новини з 1996 року

Кременчуцька влада нехтує Законами та дослухається тільки до "своїх", - активісти

Ксенія Омельченко 10 жовтня 2018 13:30 299 0

Учасники громадської організації "Кременчуцький антикорупційний центр" підозрюють владу Кременчука в нехтуванні Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Причиною цього стала відсутність відповіді на запит активістів до управління охорони здоров'я Кременчука щодо реорганізації міських стоматологічних поліклінік.
 

"Нас зацікавило питання, скільки коштів платників податків витрачено у 2015-2018 роках на матеріально-технічне забезпечення, поточний та капітальний ремонти по всіх поліклініках, що підлягають "реорганізації". 

Також ми просили пана Середу повідомити про правові підстави (а саме - рішення органу місцевого самоврядування, накази начальника управління закладів та скорочення кількості штатів Кременчуцьких міських стоматполіклінік №№2 і 3 та відділення на вул. Набережна лейтенанта Дніпрова).

Ми просили надати належним чином завірені відповідні розпорядчі документи управління охорони здоров'я та керівників медичних закладів. Результат? Ми не отримали жодної відповіді", - повідомляють кременчуцькі "антикорівці".
 

За їхніми словами, частково відповіді на свої запитання вони таки отримали, але не письмово, а усно, телефоном. В управлінні "антикорівців" запевнили, що запити преслали в стоматполіклініки. Також телефоном зі стоматполіклінік повідомили, що нічого з міського управління не отримували. 
 

"То де запити? Загубилися в дорозі? Недбалість поштарів? Не працює електронний документообіг? Накази видавались чи їх взгалі немає? 

Тільки щось підказує, що подібне нехтування нормами Закону України "Про доступ до публічної інформації" та інтересами десятків тисяч кременчужан має на меті показати, що влада дослухається тільки до "своїх", "підгодованих" громадських організацій. 

А мешканці Кременчука потрібні тільки на виборах, тоді вже навіть і без зубів", - додають активісти.
 

З цього слід розуміти, що очікується ще один судовий процес. Адже в лютому "Кременчуцький антикорупційний центр" уже вимагав публічну інформацію через суд, щоправда, від КП «Теплоенерго». І тоді суд задовольнив позов активістів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись