Новини з 1996 року

Кременчуцька традиція: перевезення у поминальні дні - гірше не придумаєш. ФОТО

Валерія Макряшина 16 квітня 2018 11:09 1646 0

За оцінками жителів міста, організація перевезень і дорожнього руху 15 квітня була незадовільною.

Незважаючи на анонсований міською владою додатковий транспорт у поминальні дні, все одно без колапсу не обійшлося. Про це "Програмі Плюс" повідомили кременчужани, які в неділю, 15 квітня, намагалися дістатися до Деївського кладовища.

"15 квітня зібралися зранку з сім'єю на зупинці "Центр", де, згідно з розкладом, опублікованим на сайті міськради, на Деївське кладовище повинні додатково ходити 9-ки. Чекаємо. До зупинки під'їхала 9-ка. Питаємо водія: "Ви на кладовище їдете?" У відповідь чуємо: "Ні!" 

З іншою маршруткою ситуація аналогічна. У цей час натовп побільшав і вже почав нервувати. Підходимо до третього водія, який тільки-но зібрався їхати. Знову запитуємо. Водій відповів, що в нього - графік, на кладовище він людей не повезе, максимум - до повороту", - розповідає кременчужанка Світлана.

За словами Світлани, дівчина, яка стояла поряд з нею, почала кудись телефонувати, як згодом виявилося, у службу 1563, відому як Служба допомоги мера кременчужанам: 

"Дівчина повідомила диспетчеру, що на зупинці зібрався натовп, бо водії 9-ок відмовляються їхати на кладовище. На що жінка з іншого кінця проводу відповіла, що на кладовище їдуть 4-ки та деякі 2-ки, однак із Крюкова.

"Жіночко, почекайте, це як? -  запитала дівчина. - Потрібно нам усім натовпом їхати спочатку з центру в Крюків (де свій натовп), а потім звідти - на Деївку? А як щодо 9-ок?"

Диспетчер пообіцяла розібратися із ситуацією й зателефонувати".

Приблизно через 10 хвилин після дзвінка дівчини в службу допомоги мера, водій 9-ки, який не дуже хотів їхати на кладовище, міняє табличку в маршрутці з №9 на №12 (кар'єр) та під'їжджає до зупинки. Оце так, миттєва реакція, подумали люди. 

Згодом дівчині, яка сіла в цю маршрутку, зателефонувала диспетчер:

"Ну що, ви їдете?" - запитала жіночка. Вона відповіла, що так і поцікавилася, як буде курсувати транспорт із центру, адже люди на зупинці ще залишилися. "Приблизно через кожні 20 хвилин на кладовище будуть їхати 9-ки (12) (приблизно - повторила ще раз). Начальник відділу транспорту вже в центрі - контролює ситацію, - додала диспетчер, - на все добре!"

Однак хто в цій ситуації нервував, так це водії, у яких різко змінився графік. Невже їх ніхто не попередив, що в поминальну неділю їхній маршрут буде частково змінено? І знову-таки - контроль. Чи зможе його здійснювати управління транспорту без звернень кременчужан до служби 1563? Питання залишається відкритим. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 240 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 195 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 410 0