Новини з 1996 року

Кременчуцька ТЕЦ зменшить вартість тепла та гарячої води за січень 2020. КП «Теплоенерго» - мовчить

Олександр Курилов 03 лютого 2020 15:44 451 0

Адміністрація ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ»  зменшить вартість тепла та гарячої води, які були надані жителям Кременчука в січні 2020 року.

Відповідне оголошення оприлюднене на сайті підприємства.

«На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» буде здійснено коригування нарахувань (у бік зменшення) за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води у зв’язку зі зміною ціни природного газу за січень 2020 року.

Відповідний перерахунок буде відображено в платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за січень 2020 року», - зазначено в повідомленні, в якому, однак, не сказано, яким саме буде зниження вартості.

Тож чи піде мова про зменшення ціни на 20% - поки що невідомо.

Про що слід додати – на відміну від ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», адміністрація КП «Теплоенерго», яка теж повинна зменшити вартість своїх послуг, ніякого такого оголошення, попри те, що сьогодні вже 3 лютого, – не оприлюднює.

Як відомо, останнє зниження вартості тепла та гарячої води через зменшення витрат газу в Кременчуці було проведено за розрахунками за грудень минулого року.

Щодо січня 2020, то про свої наміри знизити ціни поки що оголосила лише адміністрація Кременчуцької ТЕЦ.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0