Новини з 1996 року

Кременчуцька ТЕЦ почне опалювальний сезон між 20 й 26-го жовтня. Економія через теплу погоду

Олександр Курилов 12 жовтня 2018 11:07 292 0

Чиновники Кременчуцького міського виконавчого комітету оголосять про початок опалювального сезону для мешканців міста не раніше 20 жовтня й не пізніше 26-го.

Однак якого саме це дня станеться – поки що ніхто з них не знає.

Відповідну інформацію з цього приводу оприлюднили сьогодні під час громадського обговорення чергового подорожчання вартості тепла для абонентів ПАТ «Полтаваобленерго», яке після швидкого затвердження міськвиконком досягне позначки 1 565,84 грн/Гкал, або 40,83 гривні за квадратний метр житлової площі.

Щодо повідомлень про початок опалювального сезону, то, за словами заступника міського голови Кременчука Дмитра Кравченка, опалювальний сезон у місті справді почнеться з 15 жовтня й тепло буде подано в лікарні та освітянські заклади.

Щодо постачання тепла в багатоповерхівки, то директор Кременчуцької ТЕЦ Олексій Олексієнко  готовий вмикати додаткові котли на ТЕЦ не раніше середи - 17-18 жовтня.

Однак коли саме почнеться в місті опалювальний сезон - чиновникам диктуватиме погода.

А, за прогнозами синоптиків, головне правило початку опалювального сезону - відлік трьох днів, коли середня температура опуститься за позначку меншу ніж плюс вісім градусів, - почнеться не раніше 26 жовтня.

Однак і тут теж є прикрість, бо за два дні знову потепліє, але ненадовго.

Натомість уже з 1 листопада денна температура знизиться до плюс 6 градусів.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись